ברוכים הבאים לקהילת הפילאטיס של ישראל

ברוכים הבאים לקהילת הפילאטיס המובילה בישראל!

אם אתם מאוהבים בפילאטיס ומאמינים בעוצמתו להביא לחיים בריאים יותר – ברוכים הבאים לקהילה שלנו. אנחנו קבוצה של מאמנים, מומחים ואוהבי פילאטיס שהקימו את הפורטל הזה מתוך אהבה עזה לתחום ומטרה להנגיש את היתרונות הבלעדיים של הפילאטיס לקהל רחב יותר ברחבי הארץ.

במרכז הקהילה שלנו נמצא אינדקס מקיף של המדריכים המובילים בתחום, הממוקמים מצפון ועד דרום. ללא קשר למיקומכם, אתם מוזמנים להיכנס לפורטל, להכיר את המאמנים המומלצים ביותר ולהתחיל את המסע אל אורח חיים בריא יותר באמצעות שיטת האימון הייחודית והמועילה של הפילאטיס.

בנוסף לאינדקס המאמנים, בפורטל תמצאו עדכונים על אירועים, כנסים ומבצעים מיוחדים לקהילת הפילאטיס. בהמשך נשיק גם חנות מקוונת עם מוצרים נבחרים בהנחות מיוחדות לחברי הקהילה.

הגיע הזמן להשקיע בבריאות והאיכות של החיים שלכם. הצטרפו עוד היום לקהילת הפילאטיס המובילה בישראל ותתחילו לחוות את כל היתרונות הבלעדיים של שיטת האימון הייחודית הזו.
אנחנו כאן כדי להוביל אתכם בדרך אל אורח חיים בריא יותר!

בנוסף לאינדקס המקיף של מדריכי הפילאטיס המובילים, בפורטל שלנו תמצאו גם מגזין דיגיטלי חודשי המוקדש לעולם הפילאטיס והאורח חיים הבריא.

במגזין תוכלו ליהנות מתכנים עשירים ומעניינים המכסים את כל ההיבטים של השיטה – החל מטיפים מקצועיים לביצוע תרגילים נכון ובטוח,
דרך מאמרים על התועלות הבריאותיות והפיזיולוגיות של הפילאטיס, ועד לריאיונות מעוררי השראה עם מומחי תחום ואנשי סלבריטאות שמאמצים את הפילאטיס כחלק מאורח החיים שלהם.

הצוות המקצועי והרב-תחומי של המגזין דואג להעניק לקוראים תכנים עדכניים, מעשיים וחדשניים בתחום, תוך שילוב של יעוץ מומחים, מחקרים עדכניים והמלצות מבוססות ראיות.

כחברי הקהילה, אתם תזכו ליהנות מגישה מלאה למגזין הדיגיטלי ללא תשלום נוסף, כחלק מההטבות הבלעדיות עבורכם.
כך תוכלו להעמיק את הידע והמודעות שלכם לתחום הפילאטיס ולשפר את אורח החיים הבריא שלכם בצורה מקצועית ומעשית.

הצטרפו עוד היום לקהילת הפילאטיס המובילה בישראל והיו חלק מקהילת הקוראים של המגזין הדיגיטלי המוביל בתחום!

השאירו פרטים וכבר חוזרים אליכם מהסטודיו

השאירו פרטים וכבר חוזרים אליכם מהסטודיו